Bağlama Büyüsü

Büyü birçok kişi tarafından yaptırılan bir olgu olarak günümüzde yer almaktadır. Bağlama büyüsü en çok talep gören büyü türü olarak karşımıza çıkmaktadır. Bağlama büyüsünün yapılış amacı karşıda ki karşı cinsi kendine aşk ile bağla..
Bu haber 2017-02-22 11:50:00 eklenmiş ve 152 kez görüntülenmiştir.

Büyü birçok kişi tarafından yaptırılan bir olgu olarak günümüzde yer almaktadır. Bağlama büyüsü en çok talep gören büyü türü olarak karşımıza çıkmaktadır. Bağlama büyüsünün yapılış amacı karşıda ki karşı cinsi kendine aşk ile bağlamadır. Büyü karşıda ki kişinin özgür iradesi dışında aşk ile bağlanması için yapılmaktadır. Büyü medyumlar ve hocalar tarafından yapılabilmektedir. Büyünün etkisi belirlenmek için farklı yapılış şekilleri bulunmaktadır. Bağlama büyüleri içerisinde en etkili olanları Canbar bağlama büyüsü ve Harmura bağlama büyüsüdür. Bu büyüler dışında da bağlama celbleri yapılabilmektedir. Yapılış için gereken malzemeler ve uygulanması gereken adımlar bulunmaktadır. Bu adımlar doğru uygulandığı taktirde celb gerçekleşmektedir. Aynı zamanda büyüyü yaprıtan kişinin aklında tutacak mı diye soru işareti bulunmaması gerekmekmektedir. Bağlama büyüsü yapıldıktan sonra kişi tutacağına emin bir şekilde olumlu düşünmesi büyünün başarı oranını arttıran en önemli etkendir.

Büyülerin yapılış şekillerine göre farklı malzeme gereksinimleri bulunmaktadır. İlk yapılış şeklinde büyü için gereken en önemli malzeme bağlama büyüsünü yaptıracak kişi ve büyünün yapılacağı kişinin birer adet fotoğrafı fotoğraf bulunamadığı taktirde tarafları temsil edecek birer resim çizilmeside bağlama büyüsü için yeterli olmaktadır. Celbin gerçekleştirileceği iki tarafında anne isimleri ve kendi isimleri fotoğraf veya resimlerin arkasında yer almalıdır. Gereken bir başka malzeme ise herhangi bir hayvandan el ile sağılmış bir bardak süttür. Aynı zamanda kişi tarafından büyüyü yapacak kişiye üzerine yazı yazılabilecek kağıtlar getirilmelidir. Bir başka yapılış yönteminde gereken malzemeler ise yine büyünün yapılacağı iki tarafında birer adet fotoğrafı temsili resim bu yöntem için geçerli olmamaktadır. Gereken bir diğer malzeme ise celbi yaptıracak kişi tarafından üzerine ‘Ya Mülaki’ yazılmış bir kağıt ve içinde öğütülmüş kekik bulunan bir kase sudur.

 

Yöntemler farklı olsada bağlama büyüsü tek amaç ile yapılmaktadır. Karşı tarafı yaptıran kişiye aşık etmek için yaptırılmaktadır. Yapılan bağlama büyüsünün bozulması ise Kur’an da yer alan ayetlerin havas ilmine göre okunması ile gerçekleştirilmektedir. Yapılan büyünün etkisine göre celbi bozma sırasında farklı ayetler ve sureler okunmaktadır. 

ETİKETLER : bağlama büyüsü bağlama büyü
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GÜNCEL haberleri
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
Döviz Kurları
Anket
Sizce Dolar Düşer mi?
Sanmıyorum
Düşer
Bir fikrim yok
Puan Durumu
© Copyright 2018 Dahi Medya Teknoloji Haberleri. Tüm hakları saklıdır.
GÜNCEL
Kadına Şiddet
Altındaki Yükseliş
SOSYAL MEDYA
Facebook
İnstagram
OTOMOBİL
ÖTV Zammı
Elektrikli Otomobil
ÇOK ARANANLAR
Başkanlık Seçimi
Doların Yükselişi
TEKNOLOJİ
WhatsApp
İphone 7