Çamaşır Makinelerindeki Arıza İçin Onarım Müdahaleleri


Bu haber 2017-06-09 11:20:39 eklenmiş ve 243 kez görüntülenmiştir.

Modern toplum yaşantısı içerisinde beyaz eşya teknolojilerinin çok önemli bir yeri bulunmaktadır. Üstün teknolojileri ile günlük yaşamın her alanında oldukça önemli kolaylıklar ve yeni nesil fırsatlar sağlamakta olan beyaz eşya teknolojileri ile birlikte gündelik yaşantı içerisinde fazlasıyla vakit harcanan ev işlerini daha kısa sürelerde üstelik eskisine göre çok daha kaliteli bir şekilde gerçekleştirebilmek mümkün oluyor. Bu yüzden de günümüzde beyaz eşya teknolojileri dünyanın her yerinde son derece yaygın ve sık bir şekilde kullanılmakta iken bu noktada çamaşır makineleri yoğun kullanımları öne çıkıyor. Üstün fonksiyonları ile her türlü çamaşır tipine özel olarak yıkama işleminin en yüksek kalite standartlarında ve modernlikte gerçekleştirilebilmesine yardımcı olan Arçelik çamaşır makinesi modellerinde meydana gelebilecek arızalanmalara durumunda da doğrudan Arçelik çamaşır makinesi teknolojisine eş değer standartlarda servis altyapısı ile arıza onarım müdahaleleri Samandıra Arçelik Servisi merkezi tarafından gerçekleştirilmektedir. 

Tüm çamaşır tiplerine özel çamaşır yıkama program alternatifi bulunan ve beraberinde geniş fonksiyonları ile çok daha geniş özellikli bir kullanım sağlamakta olan Arçelik markalı bulaşık makinelerinde meydana gelen tüm arızalanmalarda sadece orijinal Arçelik yedek parça kullanımı gerçekleştiriliyor. Çakmak Arçelik Servisi kaliteli hizmet anlayışı kapsamında hem ekonomik hem de profesyonel arıza onarım müdahalelerinin gerçekleştirilebilmesi hedefi ile bu tip hizmet standartlarından ödün verilmiyor. Bu kapsamda da 7 gün 24 saat kesintisiz olarak iletişim sağlanarak, profesyonel destek alınabilen çağrı merkezine yapılan başvurularda, çamaşır makinesi arızası için bölgede bulunan her zaman hazır durumdaki gezici teknik araçlarının yönlendirilmesi yapılarak, en kısa süre içerisinde ilgili adreslerde olmaları sağlanıyor. 

 

Bu şekilde son yıllarda servis hizmetleri sektörü içerisinde çok sık şekilde karşı karşıya kalınabilmekte olan gün boyu gereksiz şekilde servis aracının gelmesini bekleme ve gündelik yaşamın akışından geride kalmak gibi durumların meydana gelmesinin önüne geçilebiliyor. Bunun yanı sıra Arçelik markalı çamaşır makinelerindeki arızalı parçaların onarımının mümkün olmadığı hallerde uygulanacak olan parça değişimlerinde sadece orijinal Arçelik yedek parça kullanımının gerçekleştirilmesi de ayrı bir önem taşımaktadır. Çünkü bu tip bir uygulama ile aynı parçanın kısa süre içerisinde yeniden arızalanmasının ve ek maliyetler ile gereksiz zaman kayıpları yaşatmasının önüne geçilebilmesi sağlanabilmektedir. Örnek Mahallesi Arçelik Servisi teknik ekipleri tarafından yürütülen titiz çalışmalarda kaliteden asla ödün verilmemesi kaliteli arıza onarımlarından yararlanılabilmesine yardımcı olur.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GÜNCEL haberleri
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
Döviz Kurları
Anket
Sizce Dolar Düşer mi?
Sanmıyorum
Düşer
Bir fikrim yok
Puan Durumu
© Copyright 2018 Dahi Medya Teknoloji Haberleri. Tüm hakları saklıdır.
GÜNCEL
Kadına Şiddet
Altındaki Yükseliş
SOSYAL MEDYA
Facebook
İnstagram
OTOMOBİL
ÖTV Zammı
Elektrikli Otomobil
ÇOK ARANANLAR
Başkanlık Seçimi
Doların Yükselişi
TEKNOLOJİ
WhatsApp
İphone 7